Veterinární ordinace Zlín

Jste chovatelem zvířat? Máte psa, kočku, morčata či králíky, chovné ptáky či hady anebo velká zvířata jako jsou koně, či třeba hospodářská zvířata, vepře nebo dobytek aj? Ve všech případech jsou pro Vás připraveny služby veterináře.

Veterinární klinika poskytuje potřebnou profesionální veterinární péči chovatelům všech druhů zvířat. Komplexní veterinární služby zahrnují preventivní a běžné ambulantní zákroky, diagnostiku i náročnější operace. V případě potřeby je připravena veterinární pohotovost s možným výjezdem k pacientovi.

Nejčastější veterinární služby

Jaké jsou nejtypičtější služby poskytované veterinářem? Jedná se především o:

 • Vakcinace psů proti onemocněním jako jsou psinka, parvoviroza, parainfluenza, infekční hepatitida, leptospiroza, koronaviry, borelioza, psincový kašel, tetanus, herpesviry a dermatofytoza.
 • Vakcinace koček proti onemocněním jako jsou herpesviry, kaliciviry, panleukopenie, chlamydie, kočičí leukémie, infekční peritonitida koček a dermatofytoza.
 • Testování koček na kočičí leukémii a kočičí imunodeficienci.
 • Vakcinace králíků chovných i těch, kteří plní funkci domácího mazlíčka proti onemocněním jako jsou králičí mor a myxomatoza.
 • Vakcinace fretek proti onemocněním jako jsou psinka, parvoviroza a infekční hepatitida.
 • Součástí očkování je běžné klinické vyšetření zvířecího pacienta.
 • Odčervení všech druhů zvířat.
 • Ošetření proti vnějším parazitům.
 • Ošetření běžných infekčních a neinfekčních chorob.
 • Ošetření uší, drápů, análních váčků aj.
 • Čipování – aplikace mezinárodních čipů, které umožní zvíře kdykoliv identifikovat pomocí čtečky, resp. identifikovat majitele zvířete. Poskytování zvířecích cestovních pasů.

Prodej krmiv a veterinárních diet, výživové poradenství

Váháte, jaké krmivo zvolit pro svá zvířata? Čím krmit, aby zvíře bylo zdravé, vitální a dožilo se bez zdravotních obtíží vysokého věku? U veterináře se můžete o tomto tématu poradit a v případě potřeby si na místě zakoupit doporučená krmiva, což platí především pro krmiva určená menším zvířatům (psi, kočky, hlodavci, ptáci apod.)

Výjezdová veterinární služba a veterinární pohotovost

Po předchozí domluvě je možná návštěva u zvířecího pacienta, což se týká především velkých hospodářských zvířat a dále zvířat ve vyšším stupni březosti anebo starých zvířat, pro něž by cestování mohlo být příliš stresující. Veterinář k Vám přijede rovněž k porodu, ale je důležité ho předem upozornit a domluvit se ním, aby byl danou chvíli k dispozici a připraven.

Některé veterinární ordinace nabízejí také veterinární pohotovost i s možnými výjezdy k pacientům v případě akutní potřeby.

Hospitalizace zvířat, karanténa

Potřebuje Vaše zvíře stálý veterinární dohled anebo karanténu? Veterinární ordinace nabízí hospitalizaci pro zvířecí pacienty po operacích, pro pacienty, kteří vyžadují intenzivní péči anebo podstupují více diagnostických metod.

Možné je také „ubytování“ zvířat pro potřeby karantény, například když chcete se zvířetem vycestovat do zahraničí a pojedete do země, jejíž zákony vyžadují, aby bylo zvíře před cestou řádně vyšetřeno a strávilo nějakou dobu v karanténě.

Hospitalizovaní zvířecí pacienti i zvířata v karanténě mají samozřejmě zajištěnou péči i mimo ordinační hodiny a v případě potřeby dohled 24 hodin denně.

Veterinární ordinace dále nabízí i další služby z oblastí jako jsou kardiologie, endokrinologie, gastroenterologie, urologie, dermatologie, chirurgie a ortopedie, neurologie, stomatologie, onkologie, laboratorní diagnostika a další.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4589 (magazinzlin.cz#68)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat