Poradna pro hubnutí Zlín

Snažíte se zhubnout, ale příliš se Vám to nedaří? Anebo jste sice zhubli, ale následně se dostavil jo-jo efekt? Nejste spokojeni se vzhledem Vaší postavy? Kontaktujte výživového poradce.

Štíhlá postava je ideálem v představách snad každé ženy i mnoha mužů. Jenže realita je mnohdy zcela opačná. Nepravidelné stravování, nevhodné složení stravy, přejídání, nedostatek pohybu a v mnoha případech i nesprávně zvolené diety a snahy o hubnutí vedou k tomu, že naše postavy nevypadají tak, jak bychom si přáli. Chcete to změnit, ale stále se Vám nedaří splnit si svůj sen štíhlé postavy? Obraťte se na odborníky.

Individuální výživový plán

Když přijdete za výživovým poradcem do poradny pro hubnutí, správnou výživu a zdravý životní styl, určitě Vám nabídne výživový plán. Důležité ale je, aby byl zpracován individuálně přímo pro Vás. Proto nejdříve podstoupíte různá měření, díky kterým se zjistí, jak jste na tom se zdravím, fyzickou kondicí a jaké je složení Vašich tělesných tkání, resp. kolik máte nadbytečného tělesného tuku.

Díky individuálnímu výživovému plánu se postupně naučíte co jíst a v jakém množství, jak často jíst, v které denní době jíst apod. Pokud se Vám podaří zeštíhlet a ztratit především tuky a naopak co nejméně svalů, znamená to, že jste na dobré cestě. Výživový plán se po určité době upraví tak, aby odpovídal Vašim aktuálním tělesným hodnotám.

Zpočátku je důležité držet se výživového plánu co možná nejpřesněji. To může trvat i několik měsíců, případně i déle. Postupem času se ale zdravá a přiměřená strava stane Vaší přirozeností a již se nebudete muset pokaždé dívat, co si máte dát, kdy a v jakém množství. Vytvoříte si díky tomu návyk, který Vaši postavu udrží štíhlou. A právě zde je důležité si uvědomit, že snaha o zeštíhlení spojená se zdravým a přiměřeným stravováním a také pravidelným pohybem není jen krátkodobá záležitost, protože jinak se po určité době vrátíte tam, kde jste byli na začátku, čili k nesprávnému stravování a obtloustlé postavě. Zdravý životní styl je záležitost na celý život.

Cvičení a pohybové aktivity

Nyní přejděme k tomu, co jsme nakousli v předešlém odstavci. Aby byl člověk zdráv, je důležité se správně stravovat, ale stále to není vše. Velice důležitý je i pravidelný přiměřený a zdravý pohyb. Jedině tím způsobem totiž budete aktivně spalovat tukové zásoby, zpevňovat Vaši postavu a zároveň zlepšovat svou fyzickou ale i duševní kondici a celkově se udržovat v dobrém stavu a dobré náladě. Ne nadarmo se říká „ve zdravém těle zdravý duch“.

Zdravý životní styl

Ještě jednou připomeňme, že snaha o zeštíhlení by nikdy neměla být krátkodobou záležitostí, protože jinak vždy skončíte jo-jo efektem. Zaměřte se na celkový životní styl, který si uchovejte co nejdéle to půjde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4591 (magazinzlin.cz#67)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat