Finanční poradce Zlín

Peníze hýbou světem, jak říká známé úsloví a bohužel má naprostou pravdu. Kdo dnes nemá peníze, ten jakoby ani nebyl. Není dobré zaměřit svůj život pouze na finance, ale na druhou stranu, bez peněz může být život hodně těžký.

Jste tím, kdo ve Vaší domácnosti tzv. „drží kasu“? Máte hlavní slovo ohledně využití rodinných financí? Čeká Vás v blízké době důležité rozhodnutí? Chcete si vzít hypotéku, anebo své peníze investovat, aby je neznehodnocovala inflace? S kým se poradit? Kontaktujte finančního poradce!

Finanční poradce Zlín

Potřebujete si vyřídit hypotéku nebo poskytnout úvěr? Chcete se výhodně pojistit? Jakékoliv otázky z oblasti financí Vám spolehlivě zodpoví paní Radka Koprlová, DiS., která si je vědoma toho, že v široké nabídce finančních služeb je složité se vyznat. Tento profesionál v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

  • Hypoteční úvěry
  • Stavební spoření pro dětí
  • Stavební spoření pro dospělé
  • Úvěry ze stavebního spoření a překlenovací úvěry
  • Životní pojištění kapitálové nebo rizikové
  • Majetkové pojištění
  • Penzijní produkty
  • Běžné účty

Cílem finančního poradce Radky Koprlové, DiS. je Vaše spokojenost. Odborník paní Radka Koprlová, DiS. cíleně nespolupracuje se všemi finančními institucemi, ale vybírá pouze ty nejvýhodnější produkty pro Vás. Neustále porovnává produkty na trhu, aby Vám mohla co nejlépe posloužit.

Telefonní kontakt: +420 777 663 967

Emailové spojení: radka.koprlova@cmss-oz.cz

Adresa: Zarámí 89, Zlín, 76001

Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů.

Finanční poradce doporučí ideální řešení Vašich financí

Poradit se o řešení svých financí můžete s leckým, třeba i s kamarády v hospodě nebo s lidmi na zaměřeném internetovém fóru. Přesto je výhodné objednat se u finančního poradce, který má vždy dokonalý přehled ve finančních produktech a jejich podmínkách, jež náš aktuálně trh nabízí. Finanční poradce poradí, který produkt je nejvhodnější pro Vaše možnosti, nejlépe odpovídá Vašim požadavkům a přinese Vám tak největší užitek. To ale není vše – finanční poradce Vám také vysvětlí důležité pojmy a princip fungování jednotlivých produktů, upozorní na důležité podmínky a na případné stinné stránky, jako jsou poplatky nebo pokuty, které se mohou k jednotlivým produktům vázat.

Finanční gramotnost, aneb víte, jak se nedostat do dluhů?

V souvislosti s financemi a bohužel také s vysokým počtem domácností, které jsou zadlužené nebo v exekuci, se stále častěji hovoří o tzv. „finanční gramotnosti“. Občas můžete narazit na kurzy** finanční gramotnosti**, kde se probírají nejdůležitější otázky na téma, jak se nestát dlužníkem a v případě, že již nějaké dluhy máte, jak nespadnout do dluhové pasti.

Jak se zbytečně nestát dlužníkem, Vám poradí finanční poradce

Zdá se Vám, že mluvit o finanční gramotnosti je zbytečné? Vždyť kdo umí počítat, ten je finančně gramotný! Tak jednoduché to však není, jinak by tolik osob nekončilo v dluzích a v exekuci. Nejhorší skutečností je, že většina dluhů je vlastně zcela zbytečných, neboť lidé si mnohdy berou půjčky i na věci, které nutně nepotřebují a bez nichž by se bez problémů obešli.

Dalším nešvarem je, že si zájemci o půjčku předem nepropočítají, jak budou každý měsíc zvládat odkládat si poměrně vysokou částku na splácení půjčky. Následkem je, že lidé žijí v neustálém stresu, splácejí jen tak tak a když pak mají nějaké výdaje nebo přijdou o příjmy, na splátky už nezbude a člověk snadno spadne do dluhové pasti. I to je důvod, proč se před realizací půjčky raději obraťte na  finančního poradce, který Vám poradí, jak nastavit půjčku tak, aby odpovídala Vašim možnostem, a aby Vám nezpůsobilo existenční problémy, pokud byste například přišli o jeden z rodinných příjmů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4597 (magazinzlin.cz#71)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat