Finanční poradce Zlín a okolí

Je pro Vás otázka peněz důležitá? Jistě, peníze nejsou všechno a štěstí ani lásku si za ně člověk nekoupí. Avšak při dlouhodobém nedostatku peněz je život také těžký. Jak hospodařit s penězi tak, abychom jich měli vždy dostatek?

O penězích se můžete radit s partnerem, s dětmi nebo rodiči anebo třeba s kamarády v práci nebo u piva. Avšak nic nenahradí rady od skutečného profesionála, který má dokonalý přehled ve svém oboru.

Finanční poradce Zlín a okolí

Potřebujete poradit v oblasti pojištění nebo investic, uzavřít stavební spoření, hledáte nemovitost a chcete si vzít hypotéku na její koupi nebo Vám končí fixace, avšak na trhu financí a realit se vůbec neorientujete?

Finanční poradce nabízí:

  • Životní pojištění
  • Pojištění majetků
  • Stavební spoření
  • Úvěry na bydlení a rekonstrukce
  • Investice
  • Hypotéky
  • Doplňkové penzijní spoření

Jak si vybrat finančního poradce?

Na trhu najdeme dva typy finančních poradců a to finanční poradce, kteří nabízejí produkty pouze jedné společnosti, zpravidla banky či jiné nebankovní finanční společnosti, která je zaměstnává, anebo nezávislé finanční poradce. Logicky se vyplatí oslovit nezávislého finančního poradce, neboť jeho rady nejsou omezovány nabídkou produktů společnosti, pro kterou pracuje. Naopak – finanční poradce pro Vás porovná všechny produkty, které se na trhu momentálně nacházejí a doporučí ten, který je skutečně nejvýhodnější pro Vaše potřeby a požadavky.

Životní pojištění Zlín a okolí

Životní pojištění slouží jako zabezpečovací nástroj před následky nečekaného zranění nebo úmrtí osoby, která do rodinného rozpočtu vnáší nejvíce peněz, bez nichž by se mohla rodina ocitnout ve vážné finanční tísni. Životní pojištění může mít také funkci spořící, avšak je to funkce spíše podružná. Pro toho, kdo chce především spořit a svou rodinu pro případ své smrti finančně zajišťovat nepotřebuje, se hodí spíše jiné finanční produkty zaměřené přímo na spoření a investování.

Které životní pojištění je nejvýhodnější?

V České republice obliba životního pojištění neustále stoupá a to zejména proto, že dokáže velmi zajímavě zhodnotit úspory nebo získáte výrazné úspory na dani z příjmů fyzických osob. Životní pojištění uzavírají takové osoby, které mají zájem na tom, aby finančně zabezpečili svou rodinu nebo proto, aby došlo ke splacení úvěru v případě jejich vlastní smrti.

Základními typy životního pojištění jsou rizikové životní pojištění, kapitálové životní pojištění, úrazové a investiční životní pojištění.

Půjčky a hypotéky Zlín a okolí

Potřebujete půjčku nebo hledáte nejvýhodnější hypotéku? Kde Vám nabídnou nejlepší podmínky splácení, kde zaplatíte nejméně na úrocích a kde nebudete muset platit zbytečné poplatky? Dnešní trh nabízí množství bankovních půjček a k tomu všemu ještě více půjček od nebankovních společností. Vyznat se všech produktech, jejich podmínkách, výhodách a nevýhodách může být opravdu náročné. Navíc se mnohdy stává, že ty největší nevýhody daného produktu jsou často ukryty někde hluboko ve smlouvě, takže pokud Vás na ně někdo neupozorní, ani si jich nevšimnete a později se nestačíte divit, co jste to vlastně podepsali.

Pokud oslovíte nezávislého finančního poradce, který se v nabízených produktech a smlouvách vyzná, doporučí Vám takový produkt, který bude nejlépe odpovídat Vašim možnostem a požadavkům, seznámí Vás s jeho výhodami a nevýhodami nebo „skrytými“ podmínkami, jako bývají nejčastěji různé pokuty a sankce a Vy se tak budete moci objektivně rozhodnout a zvolit tu správnou nabídku.

Hypotéční úvěry ve Zlíně a okolí

Hypotéční úvěr je ideálním řešením, pokud potřebujete rychle získat finanční prostředky na vlastní bydlení nebo nemovitost pro podnikání. Hypotéku lze nastavit podle toho, jak vysoké či nízké částky si můžete dovolit měsíčně splácet, aby nebyl váš rozpočet příliš zatěžován. Finanční poradce vám pomůže vybrat to nejvýhodnější řešení pro vás, které bude odpovídat vašim možnostem a požadavkům.

Ať už potřebujete poradit v jakékoliv oblasti týkající se financí, nebo chcete jen pomoci s výběrem toho nejvýhodnějšího produktu, pak se určitě obraťte na finančního poradce, který pro vás zajistí to nejvýhodnější řešení odpovídající vašim přáním.

Spoření a investování Zlín a okolí

Máte nějaké volné peníze a nechcete je nechat pouze ležet na běžném bankovním účtu, kde jejich hodnota vlivem inflace neustále klesá? Jenže jaký produkt zvolit, aby peníze co nejvíce vynášely? Kam je investovat, anebo které spoření si vybrat?

Spořící účty jsou výhodné pro toho, kdo chce mít své peníze neustále k dispozici. Nevýhodou je úrok, který nepokryje plnou výši inflace.

Pakliže víte, že peníze nějakou dobu potřebovat nebudete, můžete zvolit termínovaný vklad, který může trvat několik měsíců, rok nebo i více let. Platí, že čím delší doba termínovaného vkladu, tím vyšší výnos Vám zajistí. Je ovšem třeba počítat s tím, že se ke svým penězům po předem stanovenou dobu nedostanete a v případě, že je budete nutně potřebovat, o všechny úroky přijdete a ještě bude nutné zaplatit určitou sankci za předčasné zrušení termínovaného vkladu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4598 (magazinzlin.cz#60)


Přidat komentář