Restaurace s penzionem Zlín

Budete mít cestu do metropole jihovýchodní Moravy – do Zlína? Hlavní město Zlínského kraje nabízí spoustu možností kvalitního ubytování i příjemné restaurace, kde se výtečně najíte.

Jaké ubytování preferujete? Máte raději velký anonymní hotel, anebo dáváte přednost ubytování rodinného typu a poctivé domácí stravě? Obojí Vám nabídne penzion s vlastní restaurací ve Zlíně.

Proč zvolit penzion?

Penzion má v porovnání s velkými anonymními hotely hned několik výhod. Především zde najdete větší klid, neboť v penzionu je malý počet pokojů i hostů. V penzionu nikdo není anonymní položkou na seznamu. Naopak – vždy o Vás bude kvalitně postaráno, vše je čisté a uklizené a majitelé se s péčí starají o to, aby jste se cítili jako doma.

Užívat si můžete také oplocené zahrady, kde najdou svou zábavu i děti na dětském hřišti, prolézačkách nebo pískovišti. Penzion nabízí také aktivity pro starší děti, jako třeba hraní ping pongu nebo badminton aj. A celá rodina může jít do sauny, anebo si zaplavat v bazénu.

Dalším důvodem, proč rodiny vyhledávají penziony, je kvalitní a poctivá strava domácího typu.

Celodenní kvalitní a poctivá strava

Určitě už jste někdy zažili návrat z celodenního výletu a neměli na nic sílu, ale přesto jste ještě museli uvařit večeři pro celou rodinu? V penzionu se něčeho podobného obávat nemusíte. Poctivou stravu ve vlastní restauraci dostanete třikrát denně, takže se nestaráte o snídani ani o večeři a pokud se ten den nevydáte nikam daleko, můžete si zajít také na oběd.

Strava v penzionátní restauraci je kvalitní a poctivá, neboť majitelé dobře vědí, že komu nechutná, ten už příště nepřijede a naopak, je-li jídlo dobré a poctivé, jistě zanechá v mysli jen ty nejlepší vzpomínky a hosté se budou rádi vracet a šířit dobré jméno podniku i mezi svými známými.

Typická valašská jídla

V restauraci nabízejí jídla, ze kterých si vybere každý. Můžete si dát svůj oblíbený pokrm, ale když už jste na Valašsku, tak proč nevyzkoušet něco z tradiční místní kuchyně? Valašská strava je vydatná – typické suroviny jsou především hovězí a vepřové maso ale i jehněčí speciality, dále pak zelí, knedlíky a brambory, cibule nebo špenát. Ze sladkých jídel jsou to nejrůznější koláče, z nichž nejznámější se jmenuje „Frgál“ – do koláčů se hojně přidává tvaroh, švestky, hrušky, mák nebo borůvky. A na zapití si můžete dát třeba slivovici. Určitě si dobře pochutnáte.

Kam se podívat ve Zlíně a okolí?

Když se vydáte do Zlína, určitě se vydáte poznávat také město a jeho okolí. V samotném Zlíně je toho mnoho k vidění a poznávání. Je zde divadlo, filharmonie, kino, muzeum i galerie umění apod. Koho láká architektura, ten se může vydat na městské poznávací okruhy po tzv. baťovských domcích, což je soubor obytných staveb z červených cihel, které pro své zaměstnance ve velkém stavěl známý československý obuvník Tomáš Baťa. Jedná se především o rodinné domy, ale i patrové činžáky. Zajímavý je i Baťův mrakodrap, který byl ve své době nejvyšší budovou svého typu v republice. Jeho největším lákadlem je velice prostorný výtah, který zároveň sloužil jako Baťova kancelář. Ve městě a jeho bezprostředním sousedství dále najdete i hrad a tři zámky, a nesmírně krásné jsou také okolní kopce. Vodáky zase přitahuje Baťův plavební kanál, který se svou délkou 60 kilometrů zasahuje až ke slovenské hranici.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4604 (magazinzlin.cz#58)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat