Zámečnické práce Zlín

Pokazil se Vám zámek u dveří, anebo ho potřebujete vyměnit? Pak určitě zavoláte zámečníka. Šikovný řemeslník toho ale dokáže daleko více – ozdobit domácnost nebo zahradu originálními stylovými kovovými prvky.

Schopný a zkušený** zámečník** dokáže z kovu vyrobit množství nejrůznějších výrobků na zakázku. Někteří zámečníci ovládají také příbuzné kovářské řemeslo a proto umí z kovu vytvořit například ozdobné kované zábradlí či mříže, doplňky ke krbu a mnoho dalšího.

Zámečnické práce na zakázku Zlín

Zámečnické dílny nenabízejí jen úpravy a opravy dveří nebo zámků do dveří, byť jejich řemeslo nese název, který na první poslech toto evokuje. Zkušení a schopní zámečníci mohou vyrobit prakticky cokoliv kovového a to na míru, takže jejich um využijete v dílně i domácnosti anebo třeba na zahradě. Nejrůznější kovové kryty na stroje, kovové nebo rozvodové skříně, ocelové a jiné kovové konstrukce pro rozmanité účely, potrubí, zemní vruty, závory, poklopy, opory či stožáry, reklamní poutače a cedule či různá označení a mnoho jiného…

Zámečnické práce v domácnosti Zlín

Zámečníka využijete také v domácnosti a v interiéru. Máte rádi kov a chcete jím ozdobit interiér svého domova? Objednejte si celokovové schodiště na míru anebo jen kovové zábradlí ke stávajícímu schodišti, vchodové i interiérové dveře, kovové regály a skříně do interiéru i do dílny nebo do sklepa, stojany a držáky na nářadí nebo stojany na bicykly, stojany na sportovní náčiní a nářadí atp.

Zámečnické práce v exteriéru Zlín

Produkty schopného a zkušeného zámečníka najdou své uplatnění také v exteriéru a na zahradě. Zámečník dokáže vyrobit a instalovat plot, plotové sloupky, plotová pole mezi zděné sloupky, vjezdovou bránu či vstupní branku, garážová vrata, kovové zábradlí k balkónu anebo ochranné mříže na okna, přístřešky anebo pergolu, opory pro květiny aj.

Zámečnické práce Zlín – povrchová úprava materiálu

V nabídce zámečníků jistě využijete také povrchovou nebo jinou úpravu kovových konstrukcí a výrobků - frézování, ohýbání na lisu, lisování, galvanické a žárové zinkování, nátěr, nástřik nebo tryskání barvy atp.

Ozdobné kované prvky Zlín

Líbí se Vám různě zdobené kované prvky? Mnozí zámečníci ovládají také příbuzné kovářské řemeslo a proto Vám mohou nabídnout i ozdobné kované prvky. Obvykle se jedná o zdobené mříže nebo zábradlí, ovšem fantazii se meze nekladou a z kovu lze vyrobit i zdobené konstrukce nábytku nebo přístřešků či třeba umělecké plastiky aj.

Ozdobné mříže na okna

Okenní mříže slouží jako bezpečnostní prvek. Jenže mít je před oknem není zrovna příjemné, protože člověk si pak připadá jako vězeň ve vlastním domě. Namísto obyčejných nevzhledných mříží si ale můžete dopřát ozdobné kované mříže, které pak budou sloužit jako umělecký prvek a již nebudou působit tak chladně a nepřístupně. Svůj účel chránit nemovitost samozřejmě splní i tak.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4609 (magazinzlin.cz#54)


Přidat komentář