Svatba na klíč Zlín a okolí

Plánujete svatbu? Pomalu se začínáte rozhodovat, které místo bude pro svatební veselku to nejlepší? Počítáte hosty, abyste odhadli množství občerstvení, ubytování pro ně a zvolili nejvhodnější program? Máte obavy, že tyto přípravy nemůžete zvládnout?

Kdo nikdy svatbu neplánoval a nepřipravoval, nemůže vědět, o jak náročnou disciplínu se jedná. Svatba je životní událost, na kterou se těší snad každý, kdo si jí neprošel. Avšak přípravy s ní spojené tak radostné nebývají. Vždy stojí mnoho úsilí, stresových situací, nervů, i pláče, když něco na poslední chvíli nevyjde a snoubenci najednou neví, co dřív dělat, aby vše klaplo. Příprava svatby zabere mnoho času a ti, kteří ji absolvovali na vlastní pěst, tedy bez pomoci svatební agentury, mnohdy po skončení svatby a s odstupem času uznají, že příště už by zvolili buď jen svatbu o dvou svědcích, neplánovanou, nepřipravovanou, nebo by oslovili svatební agenturu a uspořádali svatbu na klíč.

Svatba na klíč

Co je svatba na klíč? Že jste o této možnosti dosud neslyšeli? Určitě ano. Svatby na klíč se rozmáhají stále víc i u nás. Zatímco v zahraničí jsou téměř samozřejmostí a snoubenci si svatbu bez svatební agentury, která se o vše postará, již ani nedovedou představit, Česká republika je v tomto trochu pozadu, ale i zde už svatbě na klíč přichází na chuť stále více lidí. Svatba na klíč s sebou nese jen samé výhody. Samozřejmě musíte počítat s tím, že za služby zaplatíte, ale kde se také za služby neplatí, že ano? I přesto Vás může svatba na klíč vyjít mnohem levněji, než když byste si ji celou** organizovali a připravovali sami**. Svatební agentura má kontakty na dodavatele, zná ceny, za které se služby prodávají a dokáže po mnohaletých zkušenostech zhodnotit, na jaké dodavatele se obrátit a které raději obejít obloukem. Když pomineme ceny, pak svatba pod vedením svatební agentury bude vždy jedinečná, originální, nádherná a vyladěná. Odborníci, kterými jsou svatební poradci a koordinátoři, mají bohaté zkušenosti s pořádáním svateb. Nezapomínají na nejmenší detaily, kterým by laik jen těžko v záplavě všech povinností věnoval pozornost. A právě na detailech svatba stojí. Tedy i na nich.

Co zahrnuje svatba na klíč?

Vy si vybíráte služby, které svatba na klíč bude obsahovat. Buď si zaplatíte pouze jednu či několik dalších konzultací, kde Vám budou poskytnuty katalogy a cenné rady, na co při plánování svatby nezapomenout, kde Vám budou nabídnuta místa, kde všude se dá svatba konat, a poskytnuty kontakty na dodavatele, které se Vám můžou hodit, nebo si můžete zaplatit část realizace svatby, jako např. zajištění stavebních oznámení, květinovou výzdobu, svatební dort, koláčky a zákusky a šaty pro ženicha a nevěstu, a vše ostatní si zařídíte Vy sami, nebo si objednáte svatbu od A do Z, tedy skutečnou svatbu na klíč, kdy Vám svatební agentura zařídí naprosto všechno a Vy nebudete muset hnout prstem.

Služby při svatbě od A do Z

Svatební agentura s Vámi hned na první konzultaci probere Vaše představy a požadavky, aby věděla, jakým směrem se ubírat. Sestaví spolu s Vámi harmonogram svatebních příprav i svatebního dne, aby na sebe vše navazovalo a nic se nezapomnělo. Doporučí Vám nebo Vám poradí s místem, kde se bude svatba konat, zajistí snubní prsteny, květinovou výzdobu, fotografa a kameramana, zajistí květiny pro nevěstu, pro maminky, zajistí inventáře a mobiliáře na obřad a hostinu, čímž se rozumí židle, stoly, mašle, koberec, obřadní oblouk, potahy na židle a mnoho dalších věcí, zajistí svatební oznámení, doporučí Vám zvolení tématu, barvy svatby a stylu, a doladí veškeré detaily, zajistí dopravu pro nevěstu s ženichem, včetně dopravy pro hosty, obstará svatební dort, koláčky a další ochutnávky, zajistí kadeřnici a vizážistky pro nevěstu, i pro maminky, zajistí hudbu k obřadu, ale i hudbu na večer, obstará a zorganizuje večerní program, aby se všichni hosté do jednoho bavili, zajistí ubytování pro všechny hosty, hlídání pro děti během svatby včetně dětského koutku, neopomene ani na občerstvení před obřadem, zajistí předsvatební relaxaci, pomůže s vyřízením administrativy, která je se sňatkem spojená, zkoordinuje svatební den, zkoordinuje ubytování hostů, dohlédne nad účtem v restauraci a nad dodržením domluveného rozpočtu, bude řešit aktuální požadavky a problémy, které během svatby můžou vyvstat, atd.

Proč využít služeb na klíč?

Svatbou na klíč se rozumí, že za Vás agentura zařídí naprosto všechno. Kdo by měl svatbu na klíč využít? Všichni ti, kteří si nechtějí svatbu užít, a nikoliv ji nějakým způsobem přežít. Jestli už máte svatbu za sebou, jistě nám dáte za pravdu, že svatební přípravy nejsou nic zábavného, ani vzrušujícího, ale stresujícího, neboť všem záleží na tom, aby svatba dopadla co nejlépe, a aby byli všichni hosté spokojení a v dobrém na Váš svatební den vzpomínali. Mnoho již oddaných párů nám dá taky za pravdu, že se těšili již na to, až budou mít veškeré přípravy a celý svatební den za sebou, až nebudou muset stresovat, nic vyřizovat a přemýšlet, zda nezapomněli na to či ono. Takto by se přece ke svatbě nemělo přistupovat. Pokud má být svatba jednou za život, a má být životním mezníkem, pak by si ji lidé měli užít. Se vším všudy. Proto by měli i obětovat pár korun na víc a přenechat nepříjemnosti se zařizováním svatby spojené, na odbornících a nezatěžovat se jimi. Lidé mají svých starostí dost, v práci, v rodině, se známými, s přáteli. Doba je uspěchaná. A má-li se člověk ještě navíc stresovat se svatbou, která má být příjemnou událostí, může toho být na jednoho opravdu dost a může se to odrazit i na celém svatebním dni. Lidé jsou unavení, neodpočatí, vystresovaní, neví, co dřív a těší se, až celý den skončí. Nesmysl. Nekažte si svatbu. Udělejte si nádhernou, pohádkovou, přepychovou. Se vším, co k ní patří. S kompletním komfortem.

Závěr

Co říct závěrem? Pokud se chystáte vstoupit do svazku manželského, přejeme Vám hodně štěstí na společné cestě životem ve dvou. Vězte, že Vás potká, stejně jako každého jiného, mnoho událostí a starostí, které budete muset řešit, které Vám nebudou příjemné, kdy budete podnikat důležitá a mnohdy nepříjemná rozhodnutí. Proč si znepříjemňovat vstup do manželství v podobě nikdy nekončících příprav na svatbu? Proč si svatební den neužít tak, jak se patří a jak si každý zaslouží? Nechejte tyto věci na zkušenějších, na odbornících, které tato práce naplňuje a které tolik rozumí. Vy si ušetřete nervy i starosti a žijte co nejdéle bezstarostně. Jedna svatba Vás přece nevykolejí, ne? Zvláště pokud se Vám nabízí řešení v podobě svatby na klíč.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4612 (magazinzlin.cz#75)


Přidat komentář