Svatba na míru Zlín

Jste rozhodnuti, že se budete brát? Těšíte se na svou svatbu a již sháníte někoho, kdo Vám pomůže vše zařídit a zorganizovat? Pokud chcete mít svatbu perfektní do posledního detailu, nechte si vytvořit svatbu na míru.

Hledáte šaty pro nevěstu a oblek pro ženicha? Můžete se vydat po svatebních salónech, kterých je všude spousty. Jenže jen šaty a oblek nestačí. Svatba, to znamená zařizování a plánování měsíce dopředu. Někdo dokonce začíná se zařizováním svatby i rok před termínem. Svatbu si můžete organizovat sami spolu s rodinou, avšak pokud Vám chybí čas, anebo se nechcete zbytečně stresovat, oslovte organizátory svateb, kteří vše zařídí na míru. A to není jediná výhoda. Profesionální organizátoři mají již léta zkušeností, takže dokáží skvěle poradit a odhadnout, co bude mít největší úspěch.

Termín svatby a místo konání obřadu

Kdy a kde se budete brát? Tohle jsou základní věci, které si zpravidla zajišťují snoubenci sami. Počítejte s tím, že oblíbená místa jako jsou kostely nebo zámečky ale i obřadní síně, mají mnohdy termíny zamluvené již na měsíce dopředu. Pokud tedy toužíte po některém konkrétním datu, zamluvte si ho co možná nejdéle předem.

Fotograf a kameraman – svatební fotky a video

Když skončí obřad, ženich, nevěsta a také nejbližší rodina se jdou vyfotit na památeční svatební fotografie. Focení většinou probíhá někde v zeleni. K tomuto účelu se dá využít zámecká zahrada nebo jiné hezké místo, případně se mohou novomanželé přemístit někam do přírody, ale třeba i do památkového centra města apod.

Fotograf a kameraman se využijí také později na svatební oslavě, kde budou fotit a natáčet hosty a průběh oslavy. Dnes je velice populární nechat natočit celou svatbu od začátku až do konce, záběry následně doplnit vhodnou hudbou a sestříhat do podoby celovečerního filmu.

Svatební automobil

Jak se dostat z obřadu na místo svatební oslavy? Pokud v rodině není dostatek automobilů, je možné objednat profesionálního řidiče samozřejmě i s vozem.

Místo pro svatební hostinu

Po obřadu následuje svatební oslava a hostina. Dříve bylo zvykem mít hostinu v domě nebo v zahradě u rodičů nevěsty. Dnes se ale svatební oslavy většinou konají na zahradách penzionů nebo hotelů, případně zámků a zámečků, nebo pokud počasí nepřeje, pak samozřejmě ve vnitřních prostorách.

Jinou možností je objednat si velký párty stan, do nějž se vlezou všichni hosté. Takový stan se většinou využije při svatbách organizovaných na zahradě rodinného domu. V případě, že začne pršet, hosté se mohou schovat dovnitř a zůstanou tak v suchu.

Jídlo na svatební hostině, květiny, doplňky a dekorace

Organizátoři svateb kromě fotografa a kameramana, místa pro svatební oslavu a řidiče s automobilem samozřejmě zajistí také kompletní svatební menu, občerstvení, svatební dort, květiny a další doplňky a dekorace.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4611 (magazinzlin.cz#53)


Přidat komentář