Luxusní ubytování ve Zlíně

Hodláte navštívit největší město jihovýchodní Moravy, kterým je bezesporu Zlín? Ve Zlíně a nejbližším okolí najdete mnoho možností ubytování. Vybrané hotely jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Máte na ubytování specifické požadavky? Nespokojíte se jen tak s něčím? Hledáte kvalitu a luxus? I ve Zlíně a okolí najdete hotely, které uspokojí požadavky náročného zákazníka.

Luxusní ubytování Zlín

Ve městě se nachází množství hotelů s různou úrovní nabízeného ubytování. Pakliže požadujete** luxus a kvalitní služby**, i Vy si jistě přijdete na své.

Ubytování a wellness Zlín

Chcete si kromě ubytování užívat také služby navíc? Chcete udělat něco pro své tělo a pro své zdraví? Pak zvolte některý z wellness hotelů, jenž Vám kromě luxusního ubytování nabídne také různé typy masáží, možnost plavání a cvičení, zábaly a jiné zdravotní procedury.

Ubytování na zámku Zlín

Chcete bydlet na zámku, mít pro sebe vlastní komnatu a připadat si jako zámecký pán nebo paní? I tohle můžete v okolí Zlína zažít. Zlínský zámek sice ubytování neposkytuje, ale hned dva zámky, Napajedla a Lešná, které se nacházejí v těsné blízkosti města, nabízejí** luxusní ubytování** v zámeckých komnatách i množství atraktivních služeb a vyžití pro své hosty, jako například saunu, tenisové kurty, posilovnu, golf anebo romantické procházky v zámecké zahradě.

Kam se podívat ve Zlíně a okolí?

Zlín je hlavní a největší město Zlínského kraje a jako takové nabízí množství služeb, restaurací, obchodů ale i kulturních institucí a turistických zajímavostí. Mezi hlavní cíle patří například Zoologická zahrada, Městské divadlo, Filharmonie Bohuslava Martinů, Muzeum jihovýchodní Moravy, Krajská galerie výtvarného umění aj. Zlín je oblíbeným místem také pro obdivovatele architektury 20. století, neboť ve městě najdete množství architektonicky cenných činžovních i rodinných domů ve stylu tzv. baťovské architektury, známý Baťův mrakodrap a ze starších památek především zámek Zlín, zámek Lešná a Napajedla anebo hrad Malenovice aj.

Každoročně se ve městě koná Film festival Zlín, na kterém soutěží o přízeň diváků nové české filmy, ale promítají se i kultovní stálice. Návštěvnost filmového festivalu dosahuje stovek tisíc diváků a můžete zde potkat i známé české filmové osobnosti.

Množství atraktivních cílů najdete také v okolí města, které se rozprostírá v horském údolí mezi krásnými, nepříliš vysokými valašskými kopci. Tato kopcovitá a přesto mírná a líbezná krajina přímo vybízí k pěším nebo cyklistickým výletům do okolí, anebo k romantickému pozorování východů či západů slunce.

Nezapomenutelný zážitek může přinést také plavba ojedinělým vodním dílem – Baťovým kanálem, který je 60 kilometrů dlouhý a logicky tak nevede jen Zlínem ale i množstvím dalších obcí a rovněž volnou krajinou. Plavba je tak ideálním prostředkem k poznávání poklidné krajiny Slovácka, přičemž zastavit a vystoupit samozřejmě můžete dle potřeby. Plavit se je možné na raftu, kánoi nebo třeba na hausbótu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4614 (magazinzlin.cz#52)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat