Ozvučení soukromých a firemních večírků Zlín

Zorganizovat soukromý nebo firemní večírek není jednoduchou záležitostí. Zapomenout nesmíte ani na správné ozvučení celé akce. Ozvučení večírku vám mohou zajistit profesionální firmy.

Když pořádáte soukromý nebo firemní večírek, budete potřebovat několik základních věcí. Za prvé je potřeba zajistit vhodné prostory, cateringovou firmu a mimo jiné také ozvučení a osvětlení vaší akce. Váš soukromý nebo firemní večírek může být také obohacen o doprovodný program. Profesionální firmy vám mohou zajistit ozvučení vašeho večírku a nabídnout další služby.

Ozvučení soukromých a firemních večírků

Pořádáte večírek a přemýšlíte, jak zajistit ozvučení? Nejjednodušší bude, objednat si firmu, která vám zajistí ozvučení celé akce. Na internetu najdete velké množství firem, které nabízí ozvučení, osvětlení a také doprovodný program.

Ozvučení akce

Profesionální firmy, které se zabývají ozvučením, vám na vaši akci zajistí kvalitní zvukovou techniku, dále se postarají o zapojení aparatury a také o zajištění hudby. Vy sami se můžete rozhodnout, jaký žánr hudby, chcete na vašem večírku pouštět. Vyberte si oblíbený žánr nebo si přineste vlastní hudbu na CD či přenosném disku. Samozřejmostí je také pouštění hudby na přání. Velmi oblíbené jsou hity z 60. let až po současnost. Profesionální firma se také vypořádá s problémem, když je večírek pořádaný venku. Ve venkovních prostorech je potřeba ozvučit větší prostor najednou.

Ozvučení akce a karaoke

Součástí nabídky některých firem je také zajištění karaoke. Karaoke je oblíbeným doprovodným programem a hodí se jak na soukromý, tak firemní večírek. Součástí karaoke bývá také technické vybavení jako je plátno a LCD obrazovky s textem písně a také bezdrátový mikrofon. Na karaoke máte na výběr z velkého množství hitů českých i zahraničních.

Ozvučení a videoprojekce

Součástí vašeho večírku může být kromě ozvučení také promítání klipů na LCD obrazovkách nebo plátně. Videoprojekce může být zajímavým oživením vašeho večírku. Videoprojekce velmi dobře dokreslí atmosféru celého večírku.

Ozvučení a osvětlení vaší akce

Kromě kvalitního ozvučení je na vaší akci také velmi důležité správné osvětlení. Využít můžete např. různé světelné efekty nebo stačí jen vytvořit příjemnou světelnou atmosféru. Technici vše nainstalují a nastaví.

V případě, že si chcete zajistit ozvučení a osvětlení sami, můžete si jednoduše pronajmout zvukovou, světelnou a projekční techniku. Firma vám vše doveze, nainstaluje a po vašem večírku zase odveze.

Doprovodný program vašeho večírku

Váš večírek může být také obohacen o zajímavý doprovodný program. Domluvit si na váš večírek můžete také živou hudbu, barmanskou show, taneční skupinu, imitátory, brazilskou show, fire show nebo jiný druh zábavy. Zařídit můžete také tombolu nebo promítání fotografií.

Kde najít profesionální firmu

V současné době nabízí řada firem ozvučení a osvětlení firemních a soukromých večírků. Firmu vybírejte podle doporučení vašich známých nebo na základě recenzí. Firmu si objednejte s dostatečným předstihem, především pokud bude večírek pořádaný v pátek a v sobotu. Dostatečně dlouhá rezervace je také vhodná, když pořádáte vánoční večírek. Při objednání firmy si můžete také předem zajistit osobní schůzku a domluvit zde všechny podrobnosti. Některé firmy vám při objednávce dají k podepsání objednávkový formulář, který obsahuje kompletní informace o zakázce. A jak dlouho je firma schopna zajistit na vaši akci ozvučení a DJ? Obvyklá délka se pohybuje okolo 7 hodin, ale po domluvě ji lze samozřejmě prodloužit. Pro DJ je potřeba zajistit pouze dostatečně velký stůl a přívod elektrického proudu.

Kolik stojí ozvučení soukromých a firemních večírků

Ceny se liší podle velikosti akce a vašich požadavků. Záleží na velikosti vašeho večírku, prostorech, vašich přání. Cena za ozvučení vašeho večírku se pohybuje od 2 000 korun. Když si objednáte ozvučení i osvětlení, zaplatíte přibližně 5 000 korun. Některé firmy vám mohou nabídnout předběžnou kalkulaci, na kolik vás celá akce vyjde. Objednat si můžete také kompletní balíček, který zahrnuje ozvučení, osvětlení a také doprovodný program.

Jak zorganizovat soukromý a firemní večírek

Když plánujete večírek, je dobré začít dostatečně brzy. Nejdříve stanovte datum, čas, místo a téma párty. Dostatečně dlouho dopředu si rezervujte prostory, kde se bude večírek konat. Dále si připravte seznam hostů a najděte v obchodech tématické pozvánky a výzdobu na večírek. Rozhodněte se, jaké hry a aktivity se budou na vašem večírku konat. Dále rozešlete pozvánky a zjistěte, kolik hostů se skutečně dostaví. Poté je vhodné naplánovat, jaké jídlo se bude podávat. Budete jídlo chystat vy nebo zajistíte cateringovou firmu? Týden před večírkem, zjistěte, kolik lidí se skutečně zúčastní.

Před tím, než začnete večírek pořádat, si promyslete, pro kolik lidí večírek bude. V případě, že se jedná o firemní večírek, promyslete, zda budou zvaní jen zaměstnanci nebo i jejich blízcí. Zamyslete se nad tím, kdo celý večírek finančně podpoří a jaký je na večírek rozpočet? Bude váš večírek tématický a jaký bude jeho program?

Jaký program na soukromý a firemní večírek

Samozřejmě je vhodné také promyslet, jaký program bude na vašem večírku. Jiný program bude vhodný na soukromý večírek a jiný na firemní večírek. U firemních večírků popřemýšlejte nad koncertem, tanečním vystoupením, barmanské show, videoprojekci, karaoke nebo tombole. Program se vždy odvíjí od formálnosti celé akce. Také výzdoba prostorů by měla ladit s programem celého večírku.

Organizace firemního večírku

Každý vedoucí pracovník by měl vědět, jak je důležité správně naplánovat firemní akci. Přemýšlet budete určitě nad tím, zda akci pořádat vevnitř nebo venku. Indoor teambuilding je většinou vhodný pro menší skupinu účastníků. Outdoor program se odehrává většinou v přírodě a je vhodný pro ty zaměstnance, kteří tráví většinu pracovní doby v kancelářích nebo halách.

Firemní večírek by měl zahrnovat také doprovodný program. Na večírku to může být např. karaoke. Promyslete také, zda budete mít otevřený či zavřený bar. Rozešlete pozvánky dostatečně dlouho dopředu. Vhodné je také zajistit odvoz. Součástí firemního večírku je i ozvučení. Zde přemýšlejte nad tím, jaký hudební žánr vybrat. Rozhodně neuděláte chybu, když se budou hrát hity starší i modernější, jak zahraniční, tak české.

Komplexní balíček k realizaci soukromého či firemního večírku

Zorganizovat dobrý soukromý nebo firemní večírek není jednoduchou záležitostí. Čeká vás spousta práce a zařizování. Ne všichni mohou být tolerantní k vašim chybám, které během organizace uděláte. Proto je snadnější přenechat organizaci celého večírku na firmě. Firma vám může zajistit prostory, catering, ozvučení a osvětlení vaší akce. Firmy vám zajistí také doprovodný program, jako je karaoke, videoprojekce, tombola nebo taneční vystoupení. Když se rozhodnete pro koupi komplexního balíčku, ušetříte si spoustu času a starostí. Nechte zorganizovat akci, na kterou nikdo jen tak nezapomene. V případě, že se bude jednat o večírek firemní, určitě také stoupnete u vašeho nadřízeného.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4617 (magazinzlin.cz#74)


Přidat komentář